تبلیغات
گروه فرهنگی سایبری عمار - طی بیانیه ای در اعتراض به سخنان رضوی فقیه؛ بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا خواهان برکناری معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان شد

گروه فرهنگی سایبری عمار
 
***آرمان ما تشکیل جامعه ای مهدوی و ولایی است هرچند کوچک***
بسم ا… قاصم الجبارین

وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَکُونَ فِتْنَةٌ وَیَکُونَ الدِّینُ کُلُّهُ لِلّه

امروز روز برچیدن فتنه اصلاح طلبان افراطی از جامعه است!

این روزها متاسفانه علی رغم صبر ملت بزرگ و شهیدپرور ایران بر گستاخی یاوه گویان خارجی که ثمره لبخند دولتمردان است ؛ شاهد هتاکی و بی حرمتی عده ای از بازماندگان کودتای شکسته خورده سبز و ورشکسته گان  مشارکت به ارزش ها و مبانی اسلامی هستیم ، کسانی که در فضای بی تدبیری دولت جدید گمان کرده اند با تغییر دولت می توانند افسار گسیخته هر چه بر دل سیاهشان هست را بر زبان جاری کنند .

متاسفانه در روزهای گذشته یکی از بازماندگان فتنه ۸۸ که در سایه بی تدبیری دولت جدید در برخورد با فتنه گران دوباره دچار توهم شده است در اظهاراتی شاز و سخیف به رهبر معظم انقلاب ، نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران توهین های بی سابقه ای کرده است.

این روزها انگار تاریخ تکرار شده است و عده ای شرایط را فراهم دیده اند تا با سو استفاده از شرایط پیش امده با  ارتباط نامشروع و غیر قانونی با نزدیکان به ورشکستگان مشارکت عقده گشایی کنند و ارکان حکومت را با زبان تهدید و تهمت بی ادبانه و گستاخانه بلرزانند اما این فتنه را به لطف خدا و مردم بصیر ایران و دارالمومنین همدان همچون فتنه های گذشته برچیده و  سران ابلهش را که ظاهرا خاطره ۹ دی و شعارهای مردم را فراموش کرده اند به ذباله دان تاریخ خواهیم انداخت.

اما عمار گونه اعلام می کنیم:

۱-آنچه در همایش فصلی اصلاح طلبان همدان با عنوان موانع تدبیر و امید ایراد شد جای بس شرمندگی برای افراد موسوم به اصلاح طلب دارد که با اظهار  اباطیلی از قبیل : هم خط دانستن جریان مشروطه ،نهضت ملی ،۱۵ خرداد ،انقلاب اسلامی ،فتنه ۸۸ و..به عنوان مطالبه عمومی مردم ؛ پوچ بودن افکارشان و در خط دشمن بودن را به صراحت بیان کردند!

۲- ادعای برگرداندن انقلاب بر مسیر اصلی خود در جنبش های اصلاحاتی تضادی اشکار با اقدامات هنجار شکنانه منتصبین در هشت ساله اصلاحات  و نمایندگان مجلس ششم دارد که نمونه  آن هجمه های فرهنگی و سیاسی از جمله تنش های ۷۸ و حمایت آشکار از فتنه گران ۸۸ و  ده ها موارد اشکار به گواهی تاریخ است!

۳-نامیدن مجالس و مناصبی که با رویگردانی مردم از این احزاب منحله و افراطی شکل گرفته بود به عنوان مجالس فرمایشی دستچین حکومت و توهین به شورای نگهبان و ارکان حکومت اسلامی و دفاع بی منطق و بی ادبانه از هاشم آغاجری و فتنه گران ۸۸ و هم خط نامیدن فتنه گران ۸۸ به عنوان حامیان دولت اعتدال و.. از سخنان پوچی بود که مصداق بستن چشم بر حقایق روشن تر از روز است!

۴- توطئه گران بدانند که ما تا آخرین قطره خونمان از رهبر عزیزمان و ولایت فقیه دفاع خواهیم کرد و هرگز نمی گذاریم که خواب آشفته آن ها برای آینده این کشور حتی اندکی به تعبیر نزدیک شود

توهین و تهدید بر تدبیر و مدیریت رهبری و مجلس خبرگان که بر زبان کرکس صفتان جاری شده قلب  فرزندان انقلاب را به درد آورده و موجب شد تا با هم صدایی اعلام کنیم همه گرگانی که در لباس میش مخفی شده اند و ذات پلیدشان را آشکار نکردند بدانند که شکست خوردگان همیشه تاریخند و بدانند که هرگز مجالی برای بازگشت و شروع دوباره توطئه چینی علیه نظامی را که با خون هزاران شهید آبیاری کرده ایم نخواهند داشت.

مدیران ارشد دولتی و استانی بدانند نمی توانند همدان را آزمایشگاه شروع دوره گردی های آشوبی اصلاحات کنند که در صورت بیدار نشدن و اقدامی خلاف این امر با اقدام انقلابی فرزندان روح الله رو به رو خواهند شد.

اما توصیه ما به جناب استاندار این است که هرچه سریعتر و قبل از آنکه هزینه گزاف این سیاسی کاری بدون تدبیر را بپردازند نسبت به برکناری معاون سیاسی امنیتی و اعلام برائت از این مواضع توهین آمیز علیه مقدسات نظام اقدام نماید تا مورد خشم و سیل خروشان ملت قرار نگیرد.

بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا همدان
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 اسفند 1392 توسط م - قهرمانی مطلق
تمامی حقوق مطالب برای گروه فرهنگی سایبری عمار محفوظ می باشد